Tartu I Muusikakool
Reg. kood: 75006575
Tähe 5, Tartu 51010, tmk@tmk.tartu.ee
Kantselei: 7361 556
Õpetajate tuba: 7361 557
Valvelaud: 7361 559
UUDISED

AKTUS

13.08.2018

I. klasside aktus toimub 3. septembril kell 15.00 kooli aias, Tähe 5.

UUDISED

Õppetasust vabastamine

13.08.2018

Õppetasust vabastamise avaldusi võtame vastu 12. septembri õhtuni.
Avaldused, palun, saata: eve.lohmus@raad.tartu.ee

Õppetasust vabastamine

Vähekindlustatud ja /või paljulapselistel peredel on  võimalik põhi- ja üldosakonnas õppivatele  õpilastele hea õppeedukuse korral taotleda õppetasust vabastust.
Selleks tuleb kaks korda aastas (septembris ja jaanuaris) tuua või saata kooli kantseleisse järgmised dokumendid:

*Avaldus adresseerituna kooli direktorile

*Laste sünnitunnistuste koopiad

*Pere sissetulekut tõendavad dokumendid (viimase 4 kuu kohta)

Otsuse langetab kooli hoolekogu ja vabastuse eeltingimuseks on eelpool mainitud dokumentide õigeaegne laekumine.

 

UUDISED

Katsete tulemused

21.05.2018

KATSETE ALUSEL VASTU VÕETUD ÕPILASED

          Pill                                Õpilase nimi              

 

  1. akordion                       Kaarel Floren

 

  1. flööt                             Teele Parts
  2. flööt                             Inger Jüssi
  3. flööt                             Sebastian Tõnnisson
  4. flööt                             Ardi Ariko
  5. flööt                             Kaile Andreson
  6. flööt                             Liisbet Reimann

 

  1. kitarr                             Helin Rääk
  2. kitarr                             Karl Erik Puiestee
  3. kitarr                             Hanna Kull
  4. kitarr                             Siim Kulp
  5. kitarr                             Märten Aland
  6. kitarr                             Lauri Randaru
  7. basskitarr                     Hannes Hansson

 

  1. klarnet                          Rahel Pihla
  2. klarnet                          Eliisabet Veere
  3. klarnet                          Karl Luikmäe
  4. klarnet                          Sander Rallmann

 

  1. klaver                           Jakob Viirsalu
  2. klaver                           Liisa Jaagusoo
  3. klaver                           Karl Mattias Kokk
  4. klaver                           Elsa Marie Eelmets
  5. klaver                           Greily Piirikivi
  6. klaver                           Celena Päike
  7. klaver                           Marken Vahtramäe
  8. klaver                           Eva-Liisa Veski
  9. klaver                           Robin Mattias Oks
  10. klaver                           Getter Vadi
  11. klaver                           Kristjan Peedo
  12. klaver                           Lisanne Joasaar
  13. klaver                           Mirelle Pensa
  14. klaver                           Anita Golovko
  15. klaver                           Aurelia Jõgi
  16. klaver                           Elise-Laureen Müller
  17. klaver                           Caius Lemmats
  18. klaver                           Kristelle Otto

 

1. laul                              Helena Luikmäe

1. löökpillid                   Andra Ostrat
2. löökpillid                   Henri Johannes Engelbrecht

 

  1. saksofon                       Katriin Henriette Kriisa
  2. saksofon                       Kristofer Kutsar
  3. saksofon                       Birger Urbas

 

  1. trompet                         Jürgen Kallip
  2. trompet                         Evor Kägu
  3. trompet                        Joannah Bartels

 

  1. tšello                             Evald Roots

 

  1. viiul                              Elisabet Angerpikk
  2. viiul                              Triika Emilia Timmermann
  3. viiul                              Miia Maria Treier
  4. viiul                              Tii Lindma
  5. viiul                              Nora Saar
  6. viiul                              Marie Elisabeth Lehtmäe
  7. viiul                              Ats Joosep Laineste
  8. viiul                              Eeva Ilves
  9. viiul                              Laura Markus
  10. viiul                              Hanna-Mirjam Roots

 

         Eelklass                      

  1. viiul (eelklass)             Liis Väljamäe
  2. viiul (eelklass)             Piret Õepa

 

Ootejärjekord

flööt                                   Karoliina Karba

kitarr                                  Maddalena Uggeri

kitarr                                  Emma Mägi

klaver                                  Marta Piir

klaver                                  Trevor Paul Kask

klaver                                  Ekke Kusta Saar

Löökpillid või kitarr         Ottomar Teder

löökpillid või klaver         Kasper Külv

viiul                                     Elvine Sünter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UUDISED

Õnnitleme

02.05.2018

Konkurss “Parim noor instrumentalist 2018” vabariiklik voor
akordioni eriala
07.04.2018 Keila muusikakoolis

 

II vanuserühm
KAROLIIS PEETSMANN        III koht
õp Heli Mõttus-Asson

III vanuserühm
AUGUST LIPPUS                       II koht
õp Heli Mõttus-Asson

III vanuserühm
HELENA RÄHNI                       III koht
õp Heli Mõttus-Asson

UUDISED

Õnnitleme

02.05.2018

„Parim noor instrumentalist 2018”  akordioni eriala
Tartu regiooni konkurss 26.03.2018 Tartu I Muusikakoolis

 

MARKOS MÕTTUS-ASSON
II VANUSERÜHM – II KOHT

ÕPETAJA HELI MÕTTUS-ASSON

 

KAROLIIS PEETSMANN
II VANUSERÜHM – II KOHT

ÕPETAJA HELI MÕTTUS-ASSON

 

AUGUST LIPPUS
III VANUSERÜHM – II KOHT

ÕPETAJA HELI MÕTTUS-ASSON

 

ATS AAVAKIVI
III VANUSERÜHM – II KOHT

ÕPETAJA HELI MÕTTUS-ASSON

 

HELENA RÄHNI
III VANUSERÜHM – II KOHT

ÕPETAJA HELI MÕTTUS-ASSON

UUDISED

Õnnitleme

26.03.2018

Konkurss “Parim noor instrumentalist 2018” vabariiklik voor viiul ja vioola

B-kategooria

24.03.2018 Nõmme Muusikakoolis
Žürii: Nijolė Prascevičienė, Aino Riikjärv, Aet Ratassepp


I vanuserühm
Krõõt Ingel Eesmaa
III koht ja eripreemia eesti helilooja teose hea esituse eest

õp Tiiu Koitla, km Natalja Trošina

Matilde Paldre
Diplom

õp Kai Rebane, km Natalja Trošina

II vanuserühm
Miina Eliise Luts
III koht  ja  eripreemia eesti helilooja teose hea esituse eest
õp Kai Rebane, km Natalja Trošina

Saskia Kanter
Diplom
õp Helena Valpeteris, km Dainis Valpeteris

UUDISED

Õnnitleme

16.03.2018

„Parim noor instrumentalist 2018”
Tartu ja Lõuna-Eesti regiooni kitarri konkursi tulemused 15.03.2018

I vanuserühm

JAKOB LUHAMETS – DIPLOM
ÕP ANDRES VAGO

 

UUDISED

Õnnitleme!

05.03.2018

Eesti noorte  metsasarvekonkurss
03.03.2018  Tartu I Muusikakoolis

Kuni 9 aastased

TAAVET SONN  II KOHT
ÕPETAJA URMAS HIMMA
KONTSERTMEISTER IEVA KOSTANDA

 

11-12 aastased

UKU ASTOVER – I KOHT
ÕPETAJA URMAS HIMMA
KONTSERTMEISTER IEVA KOSTANDA

MARKUS PURGE – III KOHT
ÕPETAJA URMAS HIMMA
KONTSERTMEISTER IEVA KOSTANDA

 

12-13 aastased

EDUARD TAMRA – II KOHT
ÕPETAJA URMAS HIMMA
KONTSERTMEISTER IEVA KOSTANDA