Tähe 5, Tartu 51010, tmk@tmk.tartu.ee
Kantselei: 7361 556
Õpetajate tuba: 7361 557
Valvelaud: 7361 559

Õnnitleme!

 

A. Russaku nim XIX Noorte Pianistide Konkurss 02. dets 2016

Žürii:  Age Juurikas, Mati Mikalai, Eeva Saramanto-Neuvonen
III klass I Erika Kuznetsova Tartu I Muusikakool Jelena Golub
II Mattias Oll Ülenurme Muusikakool Kaja Tavita
II Marie-Ann Grigorova Tartu I Muusikakool Marina Ruusmaa
III Oleg Korobov Tartu II Muusikakool Jelena Michaelis
III Marek Blinnikov Jõgeva Muusikakool Jelena Golub
D Emma Maria Larm Tartu I Muusikakool Alla Aljanaki
D Karlotta Kattai Tartu I Muusikakool Tiiu Noor
D Hendrik Jõesaar Tartu I Muusikakool Alla Aljanaki
D Teele Siim Tartu I Muusikakool Jelena Golub
IV klass I Lilian Hindrikson Põlva Muusikakool Raina Urb/
Kadri Leivategija
II Katrin Saks Tartu I Muusikakool Marina Ruusmaa
III Liisa-Maria Artma Tartu I Muusikakool Tiiu Noor
D Kärt Roio Ülenurme Muusikakool Kaja Tavita
D Magnus Pikksaar H. Elleri nim Tartu Muusikakool Iive Joamets
V klass I Sander Sirge Tartu I Muusikakool Tiiu Noor
II Karina Agnes Raudkats Tabivere Muusikakool Jelena Golub/
Ruth Ernstson
III Pipi Õun Otepää Muusikakool Anne Are
D Krister Toom Ülenurme Muusikakool Aime Vestmann
D Imre Nõmm H. Elleri nim Tartu Muusikakool Ruth Ernstson
VI klass II Jekaterina Voznjuk Tartu I Muusikakool Marina Ruusmaa
III Pauliine Vähi Tartu I Muusikakool Tiiu Noor
III Anastasija Turkina Tartu II Muusikakool Tiiu Ernits
VII klass I Marten Mõru H. Elleri nim Tartu Muusikakool Kadri Leivategija
II Mikk Kaasik Tartu Valla Muusikakool Olga Silaeva
III Laura Rosenthal Tartu I Muusikakool Maike Otsing

 

Perekond Russaku hõbelusika said Lilian Hindrikson ja Marten Mõru!

V rahvusvaheline noorte pianistide konkurss

ÕNNITLEME!

V Rahvusvaheline pianistide konkurss

Jonavas, Leedus, 16. – 18. nov 2016

 

SANDER SIRGE                       LAUREAAT

Õpetaja Tiiu Noor

 

ERIKA KUZNETSOVA           DIPLOM

Õpetaja Jelena Golub

Pärnu rahvusvaheline akordionikonkurss

ÕNNITLEME!

KRISTO PLOVITS                     II KOHT

(kuni 10 aastased)

Õpetaja Külli Kudu

 

AUGUST LIPPUS                        II KOHT

(11-13 aastased)

Õpetaja Külli Kudu

D.O.Wirkhausi nim konkurss

http://www.tvmk.edu.ee/et/

ÕNNITLEME!

D.O. Wirkhausile pühendatud Noorte Puhk- ja löökpillimängijate Konkurss 21. oktoobril

Flöödid, kuni 10-aastased
MARTHA LÕO                                              DIPLOM

ÕPETAJA OKSANA ILJAŠENKO
KM KARMEN PAE

 

 

Flöödid, 13-14 aastased
KÄRT KATRIIN NAGEL                               I KOHT

ÕPETAJA OKSANA ILJAŠENKO
KM KARMEN PAE

 

 

KIRKE NIINEMETS                                       DIPLOM

ÕPETAJA OKSANA ILJAŠENKO
KM KARMEN PAE

 

 

Klarnetid, 11-12 aastased                               II KOHT
MARTIN VENDT

ÕPETAJA AVELI PAIDE
KM DAINIS VALPETERIS

 

 D.O. Wirkhausile pühendatud Noorte Puhk- ja löökpillimängijate Konkurss 22. oktoobril

Metsasarved, kuni 10-aastased
UKU ASTOVER                                               I KOHT JA GRAND PRIX

ÕPETAJA URMAS HIMMA
KM IEVA KOSTANDA

 

Metsasarved, 11-12 aastased
EDUARD TAMRA                                            III KOHT

ÕPETAJA URMAS HIMMA
KM IEVA KOSTANDA

 

 

Vaheajad

22. oktoober – 30. oktoober
23. detsember – 08. jaanuar 2017
18. märts – 26. märts