Tähe 5, Tartu 51010, tmk@tmk.tartu.ee
Kantselei: 7361 556
Õpetajate tuba: 7361 557
Valvelaud: 7361 559

Õppetasust vabastamine jaanuar-mai 2016

Vähekindlustatud ja /või paljulapselistel peredel on võimalik hea õppeedukuse korral taotleda õppetasust vabastust.

Avaldusi õppetasust vabastamise kohta ootame 21. jaanuarini.
Digitaalselt allkirjastatud avaldused saab saata e-postile: eve.lohmus@raad.tartu.ee
või tuua kooli valvelauda 4.01-08.01.2016 kella 10.00-14.30 ja 11.01-21.01.2016 kella 08.00-19.00
*Avaldus adresseerituna kooli direktorile
*Laste sünnitunnistuste koopiad
*Pere sissetulekut tõendavad dokumendid (3 viimast kuud)
Otsuse langetab kooli hoolekogu ja vabastuse eeltingimuseks on eelpool mainitud dokumentide õigeaegne laekumine.

Koolimaja lahtioleku ajad pühade ajal

23.12 – kell 10 – 15
24.12 – 27.12 KINNI
27.12 – 30.12 kell 10 – 15
31.12 – 3.01.2016 KINNI
4.01 – 8.01.2016 kell 10 – 15
9,01 – 10.01. 2016 KINNI
11.01.2016 tavapäraselt

Sünnipäevakontserdi klipid

3. nov toimunud sünnipäevakontserdi klippe saab vaadata valides: kontserdid, avalikud kontserdid, kontserdid 2015/2016 õppeaastal.

Uus hinnakiri

Alates 1. septembrist 2015 hakkavad kehtima uued hinnad. Täpsem info õppetöö all.

Tartu regiooni muusikakoolide kevadkontserdil L 18. aprill 2015 kell 13 Tubina saalis

esinesid  ka  meie  kooli  õpilased:

A. Glazunov Hispaania tants balletist „Raimonda“ esitas flöödiansambel
https://www.youtube.com/watch?v=T4l9ZZ-tqZQ&feature=youtu.be
P. Koepke Buffoon, solist Anni Ritson (bassklarnet)
https://www.youtube.com/watch?v=IeFzP21OSIE&feature=youtu.be
A. Hatšaturjan Valss draamale „Maskeraad“ esitas tšellokvartett
https://www.youtube.com/watch?v=FONEveTeM-c&feature=youtu.be

KONKURSS „Parim noor instrumentalist 2015“ FINAALID

MARKUS ERIK SÜGIS

Klarnet II vanuserühm

III koht

õp Tiit Veigel, km Dainis Valpeteris

ANNI RITSON

Klarnet III vanuserühm

I koht

 õp Tiit Veigel, km Dainis Valpeteris

PILLETRIIN PETERSON

Trompet III vanuserühm

I koht

 õp Viljar Lang, km Jelena Golub

STELLA PÄRI

Flööt I vanuserühm

III koht

õp Ly Krinal, km Karmen Pae

EERIK HAAMER

Plokklööt III vanuserühm

III koht

õp Anneli Kuusk, km Maike Otsing

SANDER SIRGE

Klaver II vanuserühm

Diplom

õp Tiiu Noor

LAURA ROSENTHAL

Klaver III vanuserühm

Diplom

õp Maike Otsing

Palju õnne !!

Eesti Muusikakoolide Liidu konkursi “Parim noor instrumentalist 2015 Tartu regiooni puhkpilliõpilaste konkursil 27.veebruaril Ülenurme Muusikakoolis , klaveriõpilaste konkursil 02. märtsil Tartu I Muusikakoolis, Lääne-Pärnu  regiooni  plokkflöödi, klarneti ja saksofoni avatud  konkursil 7.märtsil Pärnu Kunstide Majas, Liivimaa muusikakoolide keelpilliõpilaste konkursil 5.- 6. märtsil H.Elleri nim. muusikakoolis saavutasid meie kooli õpilased mitmeid häid tulemusi. Rohkem infot Konkursid alt.