Õnnitleme

Eesti Muusikakoolide Liidu konkurss “Parim noor instrumentalist 2024” eelvoor Tartu ja Lõuna-Eesti akordionistidele 20. veebruaril 2024 Põltsamaa Muusikakoolis

I vanuserühm
KERTU SEPP                                             III KOHT
õp Heli Mõttus-Asson

II vanuserühm
KAAREL FLOREN                                    I KOHT
õp Heli Mõttus-Asson

PAUL LAARING                                        II KOHT
õp Heli Mõttus-Asson

HENDRIK SEPPEL                                 DIPLOM
õp Heli Mõttus-Asson

III vanuserühm
DORIAN BASTIEN                                  I KOHT
õp Heli Mõttus-Asson

 ELVINE SÜNTER                                    DIPLOM
õp Heli Mõttus-Asson

Õnnitleme

Eesti Muusikakoolide Liidu konkurss “Parim noor instrumentalist 2024”
eelvoor Tartu regiooni  A ja B kategooria viiuli- ja vioolaõpilastele
06. märtsil  2024 Elleri Muusikakoolis

B kategooria
II VANUSERÜHM

SAARA GRETE MELTSAS, viiul                             III KOHT
õp Tiiu Koitla, km Olena Syzonova

III VANUSERÜHM
ROSALIE KARRO, vioola                                             III KOHT
õp Marju Villak, km Dainis Valpeteris

SILVIA KRONBERG, viiul                                          III KOHT
õp Marju Villak, km Dainis Valpeteris

MIIA MARIA TREIER, viiul                                       DIPLOM
õp Helena Valpeteris, km Dainis Valpeteris

IV VANUSERÜHM
LAURA JOANNA KUUS, viiul                                   III KOHT
õp Tiiu Koitla, km Olena Syzonova

ATS JOOSEP LAINESTE, viiul                                DIPLOM
õp Kai Rebane, km Jelena Golub

A kategooria
IV VANUSERÜHM
KRÕÕT INGEL EESMAA, viiul                                 I KOHT
õp Tiiu Koitla, km Olena Syzonova

Õnnitleme

Eesti Muusikakoolide Liidu konkurss “Parim noor instrumentalist 2024” Tartu ja Lõuna-Eesti regiooni A ja B kategooria tšello õpilastele
21. märtsil 2024 Nõo Muusikakoolis

B kategooria
II VANUSERÜHM
MYROSLAV MAKHOVYK                           III KOHT
õp Aike Sõõro, km Ieva Kostanda

B kategooria
III VANUSERÜHM
PÄRT HENDRIK EESMAA                           III KOHT
õp Aike Sõõro, km Ieva Kostanda

 

Õnnitleme

Eesti Muusikakoolide Liidu konkurss „Parim noor instrumentalist 2024“ vabariiklik voor viiuli- ja vioolaõpilastele
24. märtsil 2024 Tallinna Muusika- ja Balletikoolis

A kategooria
IV VANUSERÜHM
KRÕÕT INGEL EESMAA, viiul                        DIPLOM
õp Tiiu Koitla ja Kristel Eeroja-Põldoja
km Ebe Müntel

B kategooria
III VANUSERÜHM
SILVIA KRONBERG, viiul                                  DIPLOM
õp Marju Villak, km Dainis Valpeteris

B kategooria
III VANUSERÜHM
ROSALIE KARRO, vioola                                  DIPLOM
õp Marju Villak, km Dainis Valpeteris

B kategooria
IV VANUSERÜHM
LAURA JOANNA KUUS, viiul                          DIPLOM
õp Tiiu Koitla, km Olena Syzonova

Õnnitleme

Eesti Muusikakoolide Liidu konkurss “Parim noor instrumentalist 2024” vabariiklik voor akordionistidele 16. märtsil 2024 Tallinna Muusikakoolis

I vanuserühm
KERTU SEPP                                        DIPLOM
õp Heli Mõttus-Asson

II vanuserühm
KAAREL FLOREN                               III KOHT
õp Heli Mõttus-Asson

PAUL LAARING                                    DIPLOM
õp Heli Mõttus-Asson

III vanuserühm
DORIAN BASTIEN                               DIPLOM
õp Heli Mõttus-Asson