Õnnitleme

Noorte akordionistide internetikonkurss 2019
„Eesti Akordionitähed“

AUGUST LIPPUS, VI KLASS                      I KOHT
ÕPETAJA HELI MÕTTUS-ASSON
https://www.youtube.com/watch?v=zYg6nySUeM8&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=MyjDK-rakNA&feature=youtu.be

KAAREL FLOREN, I KLASS                        III KOHT
ÕPETAJA HELI MÕTTUS-ASSON
https://www.youtube.com/watch?v=RkDU5ZJkC7Q&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=EXS3xCZq_XU&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=SWTZZneYxro&feature=youtu.be

Õnnitleme

Rahvusvaheline XXI metsasarvekonkurss Erglis, Lätis
24.04.2019 – 26.04.2019              

A-vanuserühm
ARNO KALLASTE                                            DIPLOM
1.voor  https://youtu.be/DOPzytkh0ok
2.voor https://youtu.be/NsBjnI06akc
ÕP URMAS HIMMA
KM IEVA KOSTANDA

B-vanuserühm
UKU ASTOVER                                                  III KOHT
1.voor
 https://youtu.be/JTYUySaFR9s
2.voor
 https://youtu.be/PUdDTt49EVU

ÕP URMAS HIMMA
KM IEVA KOSTANDA

 

Õnnitleme

Eesti Muusikakoolide Liidu klaveri eriala finaal
Parim noor instrumentalist 2019“
Elleri nim Muusikakoolis 30.- 31. märtsil

žürii: Niklas Pokki, Toomas Vana, Lauri Väinmaa, Pille Taniloo, Riine Pajusaar, Peep Lassmann, Mati Mikalai, Lembit Orgse

I vanuserühm B kategooria
MARIE ELISABETH LEHTMÄE            II KOHT
ÕPETAJA TIIU NOOR

ELIISBET ORG                                                III KOHT
ÕPETAJA SILLE PREIMAN

MARIE ELISABETH LEHTMÄE           DIPLOM
R. Pajusaar “Draakonikuningas ja arg hiireke” eest
ÕPETAJA TIIU NOOR

 

II vanuserühm B kategooria
TEELE SIIM                                                     II KOHT
ÕPETAJA JELENA GOLUB

JOOSEP SOOTLA                                        III KOHT
ÕPETAJA EVE TAMRA

 

III vanuserühm B kategooria
JAAN KULLERKUPP                                 II KOHT
ÕPETAJA EVE TAMRA
https://www.youtube.com/watch?v=B0hVDTn3ogE

 

 

Õnnitleme

 

EMLS XI üle Eestiline poiste-solistide võistulaulmine
Lõuna-Eesti piirkondlik voor 24.03.2019

kuni 16. aastased
JOOSEP VALL                                                ERIPREEMIA
õp Vesta Voltein

Õnnitleme

ÕNNITLEME

Eesti Muusikakoolide Liidu konkurss “Parim noor instrumentalist 2019”
Pianistide piirkondlik voor Tartu I Muusikakoolis 13. märtsil

I VANUSERÜHM
MARIE ELISABETH LEHTMÄE            I KOHT
ÕPETAJA TIIU NOOR

ELIISBET ORG                                                 II KOHT
ÕPETAJA SILLE PREIMAN

ANITA GOLOVKO                                           DIPLOM
ÕPETAJA JELENA GOLUB

KERTU JÕESAAR                                          DIPLOM
ÕPETAJA ALLA ALJANAKI

VALERIA ŠVEIKINA                                   DIPLOM
ÕPETAJA ALLA ALJANAKI

 

II VANUSERÜHM
TEELE SIIM                                                        I KOHT
ÕPETAJA JELENA GOLUB

GUSTAV KARL METSPALU                    II KOHT
ÕPETAJA SILLE PREIMAN

JOOSEP SOOTLA                                         III KOHT
ÕPETAJA EVE TAMRA

 

III VANUSERÜHM
ERIKA KUZNETSOVA                                I KOHT
ÕPETAJA JELENA GOLUB

JAAN KULLERKUPP                                  III KOHT
ÕPETAJA EVE TAMRA

Õnnitleme

ÕNNITLEME
Eesti Muusikakoolide Liidu konkurss
“Parim noor instrumentalist 2019”
metsasarve eriala  üleriigiline  konkurss  01. märtsil     

I VANUSERÜHM
TAAVET SONN                                  III KOHT
ÕPETAJA URMAS HIMMA
KONTSERTMEISTER IEVA KOSTANDA

II VANUSERÜHM
ARNO KALLASTE                           III KOHT
ÕPETAJA URMAS HIMMA
KONTSERTMEISTER IEVA KOSTANDA

MARKUS PURGE                              III KOHT
ÕPETAJA URMAS HIMMA
KONTSERTMEISTER IEVA KOSTANDA

III VANUSERÜHM
UKU ASTOVER                                    I KOHT
ÕPETAJA URMAS HIMMA
KONTSERTMEISTER IEVA KOSTANDA

IV VANUSERÜHM
EDUARD TAMRA                                II KOHT
ÕPETAJA URMAS HIMMA
KONTSERTMEISTER IEVA KOSTANDA

 

Õnnitleme

III Liivimaa Muusikakoolide keelpillimängijate konkurss
21.-22. veebruaril H. Elleri koolis Tubina saalis                

10-11 aastaste vanuserühm
KRÕÕT INGEL EESMAA               DIPLOM
ÕPETAJA TIIU KOITLA
KONTSERTMEISTER NATALIA TROŠINA

Õnnitleme

Eesti Muusikakoolide Liidu konkurss
“Parim noor instrumentalist 2019”
plokkflöödi eriala piirkondlik voor 16. veebruaril                 

II VANUSERÜHM
HANNA PIHU                                        II KOHT
ÕPETAJA ANNELI KUUSK

flöödi eriala piirkondlik voor 17. veebruaril

I VANUSERÜHM
MIREL PETERSELL                        II KOHT
ÕPETAJA OKSANA ILJAŠENKO

ELIISA SUBURG                                III KOHT
ÕPETAJA OKSANA ILJAŠENKO

MARIAN HERODES                        DIPLOM
ÕPETAJA LY KRINAL

LILLE-MAI KANGUR                     DIPLOM
ÕPETAJA LY KRINAL

MARTHA LÕO                                   DIPLOM
ÕPETAJA OKSANA ILJAŠENKO

KIRKE MARIE MEHINE               DIPLOM
ÕPETAJA LY KRINAL

KRISTI VENDT                                 DIPLOM
ÕPETAJA OKSANA ILJAŠENKO

II VANUSERÜHM
MEENA ROODEN                           DIPLOM
ÕPETAJA OKSANA ILJAŠENKO

IV VANUSERÜHM
KÄRT KATRIIN NAGEL                II KOHT
ÕPETAJA OKSANA ILJAŠENKO