Tartu I Muusikakool
Reg. kood: 75006575
Tähe 5, Tartu 51010, tmk@tmk.tartu.ee
Kantselei: 7361 556
Õpetajate tuba: 7361 557
Valvelaud: 7361 559

Tartu I Muusikakooli lõpuaktus-kontsert

  1. C.M. von Weber Polonees Madli Vilep, õp M. Villak, km D. Valpeteris
    https://www.youtube.com/watch?v=hu8Ia6oJp4k&feature=youtu.be
  1. W. Gillock Liuglemine Anna Marie Jõgiaas, õp J. Golub
    https://www.youtube.com/watch?v=IVHjj7hIHr4&feature=youtu.be
  2. J. Haydn Serenaad Kleer Siigur, õp A. Tammik, km K. Pae
    https://www.youtube.com/watch?v=9XbbfgLsIJc&feature=youtu.be
  3. S. Bortkiewich Norra Viivi Maria Tanilsoo, õp S. Lang
    https://www.youtube.com/watch?v=YBs5jxuxAwE&feature=youtu.be
  4. G.F.Telemann Largo Joosep Pleksner, õp H. Valpeteris, km D. Valpeteris
    https://www.youtube.com/watch?v=m28W-wyyXG8&feature=youtu.be
  5. Eesti rhv (sdn H.Rebane) Meil aiaäärne tänavas Martin Osvald Jarmann, õp M.Vaide
    https://www.youtube.com/watch?v=qiys_bsYorA&feature=youtu.be
  6. R. Schumann Tähtis sündmus Anzela Sirel, õp S. Aas
    https://www.youtube.com/watch?v=_CGKcMCMWpM&feature=youtu.be
  7. R. Hermann Clarinet on the Town Marten Mõttus-Asson, õp A. Paide, km D. Valpeteris
    https://www.youtube.com/watch?v=-PcsN2mvdIM&feature=youtu.be
  8. E. Sohlström Eleegia Georg Lang, õp S. Lang
    https://www.youtube.com/watch?v=68pQzTxAZf8&feature=youtu.be
  1. A.Dvorak Humoresk Roberta Solom, õp A. Tammik, km K. Pae
    https://www.youtube.com/watch?v=125uu-8ExDM&feature=youtu.be
  1. A. Gretry Tamburiin Kaur Värnik, õp K. Rebane, km N. Trošina
    https://www.youtube.com/watch?v=_aZLSr7ixZY&feature=youtu.be
  1. F. Chopin Noktürn Sofia Simone Lammas, õp A. Aljanaki
    https://www.youtube.com/watch?v=MwTd7zo-QsM&feature=youtu.be
  1. R. Rodgers Sixteen going to seventeen muusikalist Helisev muusika
    Eliise Luka Tegova,           õp L. Jõgiaas, km K. Pae
    https://www.youtube.com/watch?v=APp6jPsPawI&feature=youtu.be
  1. L.Bernstein Rondo for Lifey           Pilletriin Peterson, õp V.Lang, km I. Kostanda
    https://www.youtube.com/watch?v=JwrOb8dHA-k&feature=youtu.be
  1. S. Rahmaninov Prelüüd Annamaria Kupper, õp A. Aljanaki
    https://www.youtube.com/watch?v=dFYFXLtQG1I&feature=youtu.be
  1. C. Böhm Perpetum mobile Uku Vill, õp T. Koitla, km N. Trošina
    https://www.youtube.com/watch?v=eg76ftBZUgA&feature=youtu.be
  1. J. Sibelius Romanss Laura Rosenthal, õp M. Otsing
    https://www.youtube.com/watch?v=XFk0B3EZJps&feature=youtu.be
  1. A.Vivaldi Sonaat C-duur I , II osa  Kirke Niinemets, õp O. Iljašenko, km K. Pae,   tšellol õp A. Tammik
    https://www.youtube.com/watch?v=6YkfmKcii8Q&feature=youtu.be

19. E. Grieg   Gnoomide rongkäik            Anna Malysheva, õp A. Aljanaki
https://www.youtube.com/watch?v=AVia4CDRrSk&feature=youtu.be