Tartu I Muusikakool
Reg. kood: 75006575
Tähe 5, Tartu 51010, tmk@tmk.tartu.ee
Kantselei: 7361 556
Õpetajate tuba: 7361 557
Valvelaud: 7361 559

kooli 72. sünnipäeva kontsert

  1. S. Suzuki                  Allegro                                   Viiuldajate ansambel  õp Tiiu Koitla,  km Natalja Trošina

https://www.youtube.com/watch?v=sYyN2l2xRzY&feature=youtu.be

  1. A. Baltin Vihmake  tantsib                    Karima Petrovski klaver  A-1,  õp Marina Ruusmaa

https://www.youtube.com/watch?v=SfzizWQA3y0&feature=youtu.be

  1. S. Adams Aaria Marta Lõo flööt A-2, õp Oksana Iljasenko, km KarmenPae

https://www.youtube.com/watch?v=NXewWwcIfXI&feature=youtu.be

  1. U. Sisask Veomehe täht                         Erika Kuznetsova klaver B-1, õp Jelena Golub

https://www.youtube.com/watch?v=NlKFrupK0iY&feature=youtu.be

  1. J. Gossec Gavott Mirtel Kalamees viiul  A-2,

õp Tiiu Koitla, km Natalja Trošina

https://www.youtube.com/watch?v=wyvexWcYUOA&feature=youtu.be

  1. A. Goedicke Tants                                       Marie Ann Grigorova klaver A-2, õp Marina Ruusmaa

https://www.youtube.com/watch?v=gjosgOAlXc0&feature=youtu.be

  1. T. Kõrvits Laul unistusest Mairo Libba flööt B1, õp Ly Krinal, km Karmen Pae

https://www.youtube.com/watch?v=QI16V3d8njM&feature=youtu.be

  1. D. Glover Metsikud hobused Marta Siim klaver B-1, õp Jelena Golub

https://www.youtube.com/watch?v=oTlQhxzM08E&feature=youtu.be

  1. S. Heller Etüüd Henri Sulbi klaver C-2, õp S Preiman

https://www.youtube.com/watch?v=xIqvCHqsWvM&feature=youtu.be

  1. A. Korcevoi Väike virtuoos August Lippus akordion B-1, õp Külli Kudu

https://www.youtube.com/watch?v=j8_MYOVEPmA&feature=youtu.be

  1. D. Shostakovich Fantastiline tants Sofia Simone Lammas klaver C-3, õp Alla Aljanaki

https://www.youtube.com/watch?v=LPKNCdKuRMo&feature=youtu.be

  1. J.B. Lully Gavotte Kärt Katriin Nagel flööt C-1,

õp Oksana Iljasenko, km Karmen Pae

https://www.youtube.com/watch?v=MkRw09OlyuI&feature=youtu.be

  1. Fr. Burgmüller Kiirus Elisabeth Eerme klaver C-2,  õp Eve Tamra

https://www.youtube.com/watch?v=1eYm4hwYQdk&feature=youtu.be

  1. L. Boccherini Menuett Miina Eliise Luts viiul B-2,

õp Kai Rebane, km,Natalia Trošina

https://www.youtube.com/watch?v=ADJA5828aUc&feature=youtu.be

  1. J. Andersen Sherzino Kirke Niinemets flööt C-3,

õp Oksana Iljasenko, km Karmen Pae

https://www.youtube.com/watch?v=kAFTyXQoHdE&feature=youtu.be

  1. A. Jensen Etüüd                                     Annamaria Kupper klaver C-3, õp Alla Aljanaki

https://www.youtube.com/watch?v=_AWzKbSBoew&feature=youtu.be

  1. R. Eespere Duo juvenalis Stella Päri flööt C-2, õp Ly Krinal, km Karmen Pae

https://www.youtube.com/watch?v=8K3kGMkWCJY&feature=youtu.be

  1. R. Schumann Intermezzo op 4 nr 5              Sander Sirge klaver C-1, õp Tiiu Noor

https://www.youtube.com/watch?v=PLgi4MjMRnQ&feature=youtu.be

  1. E.Grieg Kobold Sümfoniettorkester, solist Anna Malõševa,

juhatab Kaido Otsing

https://www.youtube.com/watch?v=xJJxbvF8HlU&feature=youtu.be

  1. Eskimo rahvalaul ja Lapi joik arr Laszlo Rossa Sümfoniettorkester, juhatab Kaido Otsing
    https://www.youtube.com/watch?v=8Xpig_jZ3W8&feature=youtu.be
    21. P.F. Webster                  Sinu naeratus                          Sümfoniettorkester, solist Eliisa Luka Tegova, https://www.youtube.com/watch?v=GVIqyUQGJSU&feature=youtu.be