sisukord    /    tagasiside
Tartu I Muusikakool
Tähe 5, Tartu 51010
tmk@tmk.tartu.ee

Direktor
Kaido Otsing
tel. 7361 555
otsing@hotmail.com

Õppealajuhataja
Sille Preiman
tel. 7361 558

Kantselei
tel. 7361 556
faks 7343 631

Õpetajate tuba
tel. 7361 557

Valvelaud
tel. 7361 559



Tartu - Kultuuriaken
avaleht  / õppetöö  / õpetajad  / orkester  / kontserdid  / konkursid  / pildid
sisseastumiskatsed   /   lõpetajad   /   põhimäärus   /   nõuded sisseastujale

Avaleht

 
   

„Eesti Muusikakoolide Liidu noorte interpreetide konkurss 2014”  finaali tulemused:

I koht

Georg Orr   

     õp. Külli Kudu

Akordion,  II vanuserühm

 

III koht

Ats Aavakivi                                   

     õp. Heli Mõttus-Asson

Akordion, I vanuserühm

 

Diplom   - ˛ürii poolt

DiplomEMTA üliõpilaste preemia väga hea esinemise eest

Iris-Eva Aabloo

        õp. Kai Rebane/Tiiu Koitla,

km Natalja Trošina

viiul, II vanuserühm

 

                          PALJU  

ÕNNE!!!

 

 

                                     

 

 

 

Eesti Muusikakoolide Liidu noorte interpreetide konkurss 2014

Tartu regiooni akordioniõpilaste konkurss 5. märtsil  Tartu I Muusikakoolis

 

 

Tulemused:

 

I vanuserühm  I koht   Ats Aavakivi                                Tartu I MK           Heli Mõttus-Asson

 

                        II koht  Radimar Mihhailov                        Tartu II MK         Olga Kostjukovitš

                      

                        III koht Carmen Veltmann                      Ülenurme MK      Signe Oja

                       

                        III koht   Triin Vilde                                     Jõgeva MK          Olga Tättar

 

                        DIPLOM (ilmeka esituse eest) Keiu Priks           Ülenurme MK      Signe Oja

 

 

II vanuserühm  I koht  Kai-Melli Kapten                         Türi MK               Kaidi Piigert

 

                        II koht   Georg Sakrits                              Jõgeva MK           Eha Niglas

 

                        II koht     Georg Orr                                    Tartu I MK           Külli Kudu

                      

                        III koht    Sten Ivantšik                                Türi MK               Silvi Nielson

                       

                        DIPLOM   Georg Sakrits                           Jõgeva MK          Eha Niglas

                                          (parima kohustusliku pala esitamise eest) 

 

 

III vanuserühm  I koht  Rika Reinberg                              Koeru Mk              Kerli Sirila

 

                        II koht   Henri-Markus Radala                      Türi MK               Kaidi Piigert

                      

                        III koht  Sander Jaaniste                        H.Elleri nim. Tartu MK    Eero Paltsepp

                        III koht    Mari Roos                                        Türi MK               Silvi Nielson

                        DIPLOM     Rika Reinberg (J.Hurt`i pala „Kapriis” kaasahaarava  esituse eest) 

 

 

 

Akordioniõpilaste  Tartu regiooni  konkursi  esinemisi  5.03.2014  

saab vaadata  Konkursid  alt

 

 

 kevadkontsert   13.03.2014  TÜ  muuseumi valges saalis

1. W. A. Mozart         Kaks tantsu                    Mairiin Otsing  ja Sander Sirge klaver A-2, õp Tiiu Noor
https://www.youtube.com/watch?v=AqkoEJSnvEA&feature=youtu.be

2. A. Komarovski       Võidujooks                 Mirt Mägi viiul B-1, õp Tiiu Koitla,  km Natalja Trošina
https://www.youtube.com/watch?v=BkC-Y9D-uSM&feature=youtu.be

3. W. Russ–Plötz        Unimüts                         Ats Aavakivi akordion A-2, õp Heli Mõttus-Asson
https://www.youtube.com/watch?v=1OOuPKz7-uo&feature=youtu.be

4. F. Burgmüller          Edu                 Henri Sulbi klaver B-1, õp Sille Preiman
https://www.youtube.com/watch?v=88WuDOhZk2c&feature=youtu.be

5. C. Franck                Panis Angelicus     Pilletriin Peterson trompet B-2, õp Viljar Lang,    km Jelena Golub
https://www.youtube.com/watch?v=E5VR0tQjvmg&feature=youtu.be

6. C. M. von Weber    Jahimeeste koor     Sander Sirge klaver A-2 ja Arko Narits C-3, õp Tiiu Noor
https://www.youtube.com/watch?v=OII8t7gYArg&feature=youtu.be

7. P. Tšaikovski          Sügise laul              Eliise Tammi flööt C-1, õp Oksana Iljašenko,    km Karmen Pae
https://www.youtube.com/watch?v=b7lr4unxo4o&feature=youtu.be

8. C. Böhm                   Perpetuum mobile         Isabel Küttim viiul C-1, õp Marju Villak,   km Maike Otsing
https://www.youtube.com/watch?v=9Kp1bMLArFg&feature=youtu.be

9. T. Toropova            Romanss                        Annika Arrak klaver B-1, õp Alla Aljanaki 
https://www.youtube.com/watch?v=Uh_1J3jcUcQ&feature=youtu.be

10. J. B. Senaillé        Allegro Spiritoso              Loo Arukask tšello C-1, õp Lauri Sõõro,    km Dainis Valpeteris
https://www.youtube.com/watch?v=qPHLVWxD2RA&feature=youtu.be

11. F. Burgmüller      Hommikukellad                Georg Lang klaver C-1, õp Sille Preiman
https://www.youtube.com/watch?v=XxvxDIyixuY&feature=youtu.be

12. L. Bernstein         I feel pretty                        Saskia Reintam flööt C-1, õp Oksana Iljasenko, km Karmen Pae
https://www.youtube.com/watch?v=BaDaS0Oy0io&feature=youtu.be

13. R. Pajusaar          Tige kala                          Hanna Tamm klaver B-1, õp Alla Aljanaki
https://www.youtube.com/watch?v=PTMLk53qvrM&feature=youtu.be

14. C. Bärmann         Adagio                             Anni Ritson klarnet B–2, õp Tiit Veigel,  km Dainis Valpeteris
https://www.youtube.com/watch?v=jZme2wFY0ys&feature=youtu.be

15. G. F Händel         Sonaat F- duur I osa       Iris-Eva Aabloo  viiul C-1, õp Tiiu Koitla,   km Natalja  Trošina 
https://www.youtube.com/watch?v=Ubje1RdmLnQ&feature=youtu.be

16. P. Frosini               Mustad silmad                 Georg Orr akordion C-2, õp Külli Kudu 
https://www.youtube.com/watch?v=bauRD7Hz67Q&feature=youtu.be

17. J. Brahms             Ungari tants nr. 2            Arko Narits klaver C-3 ja Õnneli Mumm C-2,  õp Tiiu Noor
https://www.youtube.com/watch?v=DqgVKRC8RQg&feature=youtu.be

 

 

 

Eesti Vabariigi  96.sünnipäeva kontsert  Räpinas  24.02.2014

J.Brahms  Ungari tants nr 1 - solistid klaveril Arko Narits ja Õnneli Mumm
https://www.youtube.com/watch?v=qA5Lx-8UJ5g&feature=youtu.be

S.Sisask  „Mis maa see on” - solist Kadi Kaldmäe
https://www.youtube.com/watch?v=QudUs7j0faY&feature=youtu.be

R.Rannap  „Nii vaikseks kõik on jäänud” - solist Kristina Bianca Rantala
https://www.youtube.com/watch?v=aeYI4q5sYs8&feature=youtu.be

C.Guichard  Ein plain air  - marimbasolist Triinu Ruuspõld
https://www.youtube.com/watch?v=-f-Jbe_K1gI&feature=youtu.be

S.Aavik  „Tegudeks antud on aeg” - solist Marike Peedosaar
https://www.youtube.com/watch?v=lIW20dXphe4&feature=youtu.be

I.Sooäär  „Meile kuulub see päev” - solistid Pauliine Vähi ja Karoliine Pärlin
https://www.youtube.com/watch?v=X47GBj0NduA&feature=youtu.be

G.Goltermann  Capriccio - solist tšellol Loo Arukask 
https://www.youtube.com/watch?v=H3fOL_PljqQ&feature=youtu.be

K.Kikerpuu  „Päike paistma jääb” - Hedvig-Hanna Raud
https://www.youtube.com/watch?v=o_sn4lIKCwA&feature=youtu.be

A.C.Jobim Corcovado - solist flüügelhornil Tanel Aavakivi
http://www.youtube.com/watch?v=ZJadyoNLkTg

H.Vaikmaa  „Lootus” – Räpina Muusikakooli tütarlaste ansambel
https://www.youtube.com/watch?v=7gTSxkR9umQ&feature=youtu.be

 

Eesti Vabariigi  96. aastapäeva kontsert  Tartu M.Reiniku  koolis  21.02.2014

J.Brahms  Ungari tants nr 1 - solistid klaveril Arko Narits ja Õnneli Mumm  õpetaja Tiiu Noor
https://www.youtube.com/watch?v=uSYSZ3htRjI&feature=youtu.be

S.Sisask /seade K.Otsing „Mis maa see on” - solist Kadi Kaldmäe  õpetaja Margot Suur Räpina Muusikakoolist
https://www.youtube.com/watch?v=jTQQKJcQXwY&feature=youtu.be

R.Rannap /seade Tanel Aavakivi „Nii vaikseks kõik on jäänud” - solist Kristina Bianca Rantala  õpetaja Margot Suur Räpina Muusikakoolist
https://www.youtube.com/watch?v=3rWrNctCBGU&feature=youtu.be

S.Aavik / seade K.Otsing „Tegudeks antud on aeg” - solist Marike Peedosaar õpetaja Margot Suur Räpina Muusikakoolist
https://www.youtube.com/watch?v=9cskCCGLzyg&feature=youtu.be

G.Goltermann /seade K.Otsing Capriccio - solist tšellol Loo Arukask õpetaja Lauri Sõõro
https://www.youtube.com/watch?v=WnAlJ_1NAJg&feature=youtu.be

I.Sooäär /seade K.Otsing „Meile kuulub see päev” - solistid Pauliine Vähi ja Karoliine Pärlin  õpetaja Ursel Oja Ülenurme laulustuudiost
https://www.youtube.com/watch?v=bFmQYFSJhI4&feature=youtu.be

K.Kikerpuu/seade K.Otsing „Päike paistma jääb” - Hedvig-Hanna Raud  õpetaja Margot Suur Räpina Muusikakoolist
https://www.youtube.com/watch?v=KiBqZ-Ay5xE&feature=youtu.be

A.C.Jobim / seade T.Aavakivi           Corcovado  -  solist  flüügelhornil  Tanel Aavakivi
http://www.youtube.com/watch?v=nO4NuXtyVcI&feature=youtu.be

H.Vaikmaa /seade Margot Suur/T.Aavakivi „Lootus” – Räpina Muusikakooli tütarlaste ansambel  õpetaja Margot Suur
https://www.youtube.com/watch?v=ZMx7Yh58WFk&feature=youtu.be
läbi plaksutamise  http://www.youtube.com/watch?v=y4qesnGj4gU&feature=youtu.be

 

 
 
 
 

Meie kooli õpilaste tulemused

A. Russaku nim XVI Noorte Pianistide konkursil 13. -14. detsembril:

III klass
I koht
Jekaterina Voznjuk,  õp Marina Ruusmaa  http://www.youtube.com/watch?v=uh-7AKyJFrU&feature=youtu.be 
II koht
Henri Sulbi,  õp Sille Preiman    http://www.youtube.com/watch?v=86W6Akt_cKY&feature=youtu.be
Marta Lemberg, õp Alla Aljanaki http://www.youtube.com/watch?v=Be4jYyhc99E&feature=youtu.be

III koht                                                          
Hanna Liis Tamm, õp Alla Aljanaki    http://www.youtube.com/watch?v=V6JqG615Df8&feature=youtu.be                          

DIPLOM
Sander Sirge, õp Tiiu Noor
DIPLOM Stiilseima J.S. Bachi teose esitamise eest III klassis
Marta Lemberg, õp Alla Aljanaki

IV klass                                                                                                              
II koht
Anna Malysheva, õp Alla Aljanaki      http://www.youtube.com/watch?v=TG-Mn1BGkbk&feature=youtu.be
III koht
Sofia Simone Lammas, õp Alla Aljanaki  http://www.youtube.com/watch?v=uRyxABmJnM0&feature=youtu.be

V klass  
II koht  
Georg Lang, õp Sille Preiman    http://www.youtube.com/watch?v=Ib0JbA_608s&feature=youtu.be
DIPLOM  Stiilseima J. S.Bachi teose esitamise eest V klassis   
Georg Lang, õp Sille Preiman

VI klass  
II koht
Oskar Daniel Telgmaa, õp Eve Tamra     http://www.youtube.com/watch?v=5H_sJb-tGRw&feature=youtu.be                               
III koht
Õnneli Mumm, õp Tiiu Noor   http://www.youtube.com/watch?v=imD6zGWL-Aw&feature=youtu.be                                           

DIPLOM
Hanna Riia Allas, õp Tiiu Noor

VII klass
I koht
Arko Narits, õp Tiiu Noor http://www.youtube.com/watch?v=2DTKKR4ih4E&feature=youtu.be
DIPLOM Erakordselt hea J.S.Bachi esituse eest
Arko Narits, õp Tiiu Noor
III koht
Anastasia Korshunova, õp Marina Ruusmaa  http://www.youtube.com/watch?v=m2MkRs3aUQA&feature=youtu.be
Lisette Tiganik, õp Tiiu Noor  http://www.youtube.com/watch?v=2dF_G7-mD9o&feature=youtu.be

 

 

Õnnitleme kõiki laureaate ja nende õpetajaid!

 

Konkursi kõiki tulemusi saad vaadata konkursid alt.

 

 

 

 

 

 

 

Teisi  meie  esinemisi saab kuulata ja vaadata : Kontserdid : avalikud kontserdid

 

 

MINU  KOOL  (allalaadimiseks  vajuta)

õpilaste  soovid   ja  mõtted  koondatud  kogumikku 
4-6. novembril  2013

 

 

 

 

 

 

 

 



by doIT