Tartu I Muusikakool
Reg. kood: 75006575
Tähe 5, Tartu 51010, tmk@tmk.tartu.ee
Kantselei: 7361 556
Õpetajate tuba: 7361 557
Valvelaud: 7361 559

A.Russaku nim XX noorte pianistide konkursi lõppkontsert

Auhinnad  https://www.youtube.com/watch?v=7xL624tg9tI&feature=youtu.be

III  koht

III  klass    R. Pajusaar – Loomaaia hülge unistus Julia Evelin Vaht   Tartu II Muusikakool  õp Alli Selliov    https://www.youtube.com/watch?v=CaNPfMpLKHM&feature=youtu.be

J.S. Bach – Polonees g-moll   Saara Vilson   H.Elleri nim Muusikakool  õp  Iive Joamets     https://www.youtube.com/watch?v=uTZKwuqZh24&feature=youtu.be

IV klass     M. Ainsalu – Muinasjutuvestja  Laura-Liis Saks    Valga Muusikakool  õp Helin Karja      https://www.youtube.com/watch?v=MnN7D85TmV8&feature=youtu.be

V klass      F. Burgmüller – Hommikukellad Liisa Marias Artma    Tartu I Muusikakool  õp  Tiiu Noor    https://www.youtube.com/watch?v=2pYrcNEPzDE&feature=youtu.be

VI klass     C. Franck – Aeglane tants  Laura Karolina Gradickaite   Tartu II Muusikakool  õp Alli Selliov    https://www.youtube.com/watch?v=eZ1vBk3oL9I&feature=youtu.be

 

II koht

III  klass    W. Gillock -Mandariinide rongkäik Teele Siim  Tartu I Muusikakool  õp Jelena Golub    https://www.youtube.com/watch?v=drwQAXolpKw&feature=youtu.be

 

IV klass     R. Pajusaar – Kellamees vilistab  Kadriann Vengerfeldt   Tartu I Muusikakool  õp  Tiiu Noor      https://www.youtube.com/watch?v=VJxg3-SjiQA&feature=youtu.be

            V klass      U. Sisask – Vähk  Katrin Saks   Tartu I Muusikakool  õp  Marina Ruusmaa   https://www.youtube.com/watch?v=LYn-mJSGYJw&feature=youtu.be

 

VI klass     F. Burgmüller – Karjus koduteel  Mairiin Otsing   Tartu I Muusikakool  õp  Tiiu Noor   https://www.youtube.com/watch?v=Hjg293fP4Ns&feature=youtu.be

 

VII klass    U. Sisask – Tähistaeva tsükkel “Lüüra – õnn” Vicktoria Albert    Tartu II  Muusikakool  õp  Imbi Sokolova    https://www.youtube.com/watch?v=RwwGR4i336s&feature=youtu.be

 

I koht

III klass      R. Krentzlin Etüüd d-moll  Elisabeth Herta Laht  H.Elleri nim Muusikakool  õp  Tiina Konks   https://www.youtube.com/watch?v=EtWuUw5tqfw&feature=youtu.be

 

C.Rollin – Suure linna bluus Kalju Yuan  Pechter  Ülenurme Muusikakool  õp Kaja Tavita   https://www.youtube.com/watch?v=70041zQiVUk&feature=youtu.be

 

IV klass      M. Bober – Kesköö rapsoodia  Mattias Oll  Ülenurme Muusikakool  õp Kaja Tavita  https://www.youtube.com/watch?v=kfBYhPmFsG4&feature=youtu.be

 

V klass        J.S. Bach – 2-häälne inventsioon B-duur  Magnus Pikksaar  H.Elleri nim Muusikakool  õp  Iive Joamets  https://www.youtube.com/watch?v=arEmAH_mPnE&feature=youtu.be

 

VI klass      N. Paganini-F. Liszt – Etüüd nr 5 “Jaht” Karina Agnes Raudkats  Tabivere Huvikool   õp Jelena Golub, Ruth Ernstson https://www.youtube.com/watch?v=2Vepli58bRA&feature=youtu.be

 

VII klass     O. Messiaen – Prelüüd nr 8 “Un reflet dans vent”  Sander Sirge  Tartu I Muusikakool  õp  Tiiu Noor  https://www.youtube.com/watch?v=cJI5MYpxjrQ&feature=youtu.be

tänusõnad   https://www.youtube.com/watch?v=BZ2ZQCQf4rg&feature=youtu.be